Archiv článků

Výstava v Brně

Na výstavu u nás v Brně jsem se byla podívat oba dny.Je to jiné,když nemáte psy sebou,takže jsem si to i užila.Plno krásných pejsků,prostě pastva pro oči. Nechala jsem se vyfotit se svým oblíbencem Gandíkem s CHS BALLOTADA,majitelkou je Dagmar Špátová,ale samozřejmě jsem nezapoměla na čivavy a...
Celý článek

Vánoce 2012

Letošní vánoce jsme oslavili bez naší milované Treysinky.Pejskové však nebyli ošizeni a každý dostal spoustu dobrot.Samozřejmě,že si pro ně přišli pod stromeček.
Celý článek

Video

Do sekce štěňátka jsme přidali video.První záběry jsou ve věku 3týdnů.
Celý článek

Naše mimina....

....už začínají chodit,sice se jen tak různě kutálí,ale na nožičkách se drží statečně.Také již slyší,vydávají první varovné zvuky a pokoušejí se o hrátky mezi sebou.Samozřejmě další fotky přidány do galerie.
Celý článek

Nové foto

Přidali jsme pár nových fotek miminek....už se začínají stavět na nožičky.
Celý článek

Co se děje v pelíšku

Jedna velká novinka je,že se Cassidymu začínají otevírat očíčka.Pěkně přibírají a mají se k světu.Však mámu pěkně ždímají.Z myší velikosti jsme na velikosti krtečka.
Celý článek

Smutná událost

Dnes na naši rodinu dolehla velmi těžká bolest.Naše milovaná Treysinka a první nejdéle žijíci čivavinka odešla za duhový most. Naše drahá Treysi,prožila si s náma velký kus života a všichni jsme tě milovali. V našich srdích budeš žít dále.  
Celý článek

Smutná zpráva

Náš malý pejsek COUDY bohužel umřel,i takové věci se stávají a pro nás je to velmi bolestivé.
Celý článek

Máme štěňátka !!

Štěňátka se narodila 16.11.2012,jedna holčička a tři kluci.Všichni čekají na nové a hlavně hodné majitele.K odběru budou možné koncem ledna 2013.K sekci ŠTĚŇÁTKA je přidělana fotogalerie,kde budete moci sledovat jak rostou.
Celý článek

Jestliže v ráji nejsou psi,potom chci po smrti jít tam,kam odešli oni.

Vsevjednom.cz

 

Novinky