Archiv článků

Poslední foto s bříškem...

...aspoň doufám,že toto je opravdu to poslední a pak už se budeme chlubit jen štěňátkama.Falešný poplach byl zažehnán a snad se Salince konečně doopravdy podaří porodit.Podle posledního krytí je termín porodu právě dnes.
Celý článek

Porod se blíží

Dnes začali první příznaky blížícího se porodu...takže už jen hodně štěstí.Podle poklesu měřené teploty,je velmi pravděpodobné,že porod proběhne během dneška nebo noci,ale měření nemusí být stoprocentní a porod může začít později a to máme podle druhého krytí...středu. Každý se ptá na počet...
Celý článek

Příprava na porod

Vše na porod máme připravené,takže teď už jen doufám,že nám bude přát štěstí a vše proběhne bez nějakých komplikací.Máma se cítí dobře,své místo v porodní bedničce pochopila a ostatní pejskové již taky a už se jí do bedničky nestěhují a nechávají ji v klidu.
Celý článek

40.den březosti

Sally má už polovinu březosti za sebou a začíná se kulatit,kupodivu jí bříško naskočilo během 2-3dnů.Nyní je doba,kdy malé  "fazolky" začínají růst.
Celý článek

Prognancy kalendář

Do příspěvku štěňátka jsem vložila vygenerovaný kalendář vývoje plodu,kde můžeme sledovat den po dni jejich vývoj.Plánuji návštěvu veterináře přibližně za 14dní,vyšetření ultrazvukem...tak snad bude vše,tak jak má být.
Celý článek

Krytí

Dne  12.9. a 14.9.2012 úspěšně proběhlo krytí v CHS JARVIN-BOX  s Octáviem a Sally.
Celý článek

Jičín a Klajdovka

Doplňuji se zpožděním výsledky z Jičína a Klajdovky,kde se konaly klubovky.Na obě výstavy jsem přihlásila Anitku,kde dostala známky VÝBORNÁ.Velmi pěkné posudky,silná konkurence,takže jsem spokojená. Výběr rozhodčích byl skvělý,posuzování bylo na obou výstavách objektivní a tak to má být.
Celý článek

Jestliže v ráji nejsou psi,potom chci po smrti jít tam,kam odešli oni.

Vsevjednom.cz

 

Novinky